O nas

Samodzielny Gminny Zakład Opieki Zdrowotnej funkcjonuje na terenie gminy Stryszów od 1 stycznia 1999 roku.

SGZOZ w Stryszowie czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30-18:00 i udziela bezpłatnych świadczeń zdrowotnych w zakresie Podstawowej Opieki Zdrowotnej, pielęgniarki i położnej środowiskowo rodzinnej a także opieki specjalistycznej ( Poradnia Ginekologiczno – Położnicza oraz Poradnia Stomatologiczna ).

Prowadzimy również Punkt lekarski w Łękawicy w którym przyjmuje Lekarz POZ.

Przychodnia świadczy usługi w oparciu o kontrakty zawarte z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Pacjent wykona u nas podstawowe badania, zostanie mu zdiagnozowana choroba oraz skonsultuje się z lekarzem.

Kierując się dobrem naszych Pacjentów wykonaliśmy szereg remontów aby zadbać o wygodę, funkcjonalność oraz przyjazną atmosferę podczas wizyt.

Do dyspozycji Pacjenta pozostaje na parterze gabinet lekarza POZ, strefa dziecka zdrowego oraz chorego, dwa gabinety szczepień, oraz dwie przestronne poczekalnie, rejestrację, WC dostosowane dla osób niepełnosprawnych – wszystko w trosce o dobro Pacjenta.

Na pierwsze piętro można wejść szerokimi, wygodnymi schodami, a dla Tych którzy nie mogą wejść samodzielnie, mamy platformę dostosowaną do przewożenia osób niepełnosprawnych. Przestronne piętro, mieści na swojej powierzchni:  gabinet ginekologiczno-położniczy wraz z nowoczesnym sprzętem USG , gabinet stomatologiczny wyposażony w RTG,  gabinet zabiegowy, gabinet lekarza POZ, WC dostosowane dla osób niepełnosprawnych.

Serdecznie zapraszamy.

Wielkości czcionki
Kontrast